Teslimat bilgisi

KARGO ÜCRETİ :

Türkiye sınırları içerisinde yapmış olacağınız 100,00 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücreti firmamıza aittir. 100,00 TL nin altındaki alışverişlerde kargo ücreti 14.90₺ kargo ücreti alınmaktadır.

TESLİMAT :

Ürününüz,saat 13:00 dan önce yapılan alışverişlerde aynı gün,13:00 dan sonra yapılan alışverişlerde ertesi gün içerisinde PTT Kargo'ya verilir. Ürününüz kargoya verildiği anda kargo takip numaranız size SMS olarak gönderilir.

Kargonuzun nerede olduğunu takip etmeniz için, kargo takip numaranızı ana sayfamızdaki ''kargom nerede'' butonuna tıklayıp buraya yazarsanız,kargonuzuna ait bilgileri öğrenebilirsiniz. Kargo görevlisi paketinizi size getirdiğinde o anda sizi adresinizde bulamazsa kapıya not bırakır.

Bu durumda paketinizi "3 gün" içerisinde nottaki kargo şubesinden teslim almanız gerekmektedir. Üç gün içerisinde teslim alamazsanız paketiniz parfumjet.com'a iade edilir.(Kapıda ödeme ile verilen siparişler teslim alınmak zorundadır.Değişim süreci teslim aldıktan sonra başlar.) 

Türkiye'nin neresinde olursanız olun adresinize kargo gönderiyoruz. Türkiye sınırları içerisindeyseniz siparişiniz en geç 5 iş günü içerisinde(Köylere 7 günü bulabilir) elinizde olacaktır. Bu zamanlama yerleşim yerinizin ve lojistik firmasının o bölgeye ulaşımına bağlı olarak değişkenlik gösterebileceği için parfumjet.com en geç 10 gün içinde göndermeyi taahhüt etmektedir.